Leden 2012

Underworld : Probuzení

31. ledna 2012 v 20:34 | Anéž |  Filmy
Vím, že je to už asi třetí článek co nemá s knížkama nic společného, ale stejně jsme s Kubou uvažovali o tom, že bychom sem dávali i různé filmy takže jsem se vás chtěla zeptat jestli někdo už viděl Underworld: Probuzení .

Viděli jste .?

KONTAKTY

31. ledna 2012 v 16:31 | Anéž
emaily:
favourite.books.of.all@seznam.cz (email blogu, kam můžete psát dotazy, nápady na překlad, připomínky..)
pankuba1@seznam.cz
raven.anne26@gmail.com


KNIHY KE STAŽENÍ

31. ledna 2012 v 15:24 | Anéž a Kuba |  Naše kecy
Richelle Mead - Vampýrská akademie

typ souboru: .pdf
jazyk: čeština
stavat: zdeRichelle Mead - Mrazivý polibek (Vampýrská akademie 2)

typ souboru: .pdf
jazyk: čeština
stahovat: zde


Richelle Mead - Stínem políbená (Vampýrská akademie 3)

typ souboru: .pdf
jazyk: čeština
stahuj: zde


Richelle Mead - Krvavý slib (Vampýrská akademie 4)

typ souboru: .pdf
jazyk: čeština
stahuj: zde

Richelle Mead - Spoutána Magií (Vampýrská akademie 5)

typ souboru: .pdf
jazyk: čeština
stahuj: zde


Richelle Mead - Poslední oběť (Vampýrská akademie 6)

typ souboru: .pdf
jazyk: čeština
stahuj: zde


Cassandra Clare - Město z kostí (Nástroje smrti 1)

typ souboru: .doc
jazyk: čeština
stahuj: zde

Cassandra Clare - Město z popela (Nástroje smrti 2)

typ souboru: .doc
jazyk: čeština
stahuj: zde

Cassandra Clare - Město ze skla (Nástroje smrti 3)

typ souboru: . doc
jazyk: čeština
stahovat: zde

Alyson Noël - Napořád (Nesmrtelní 1)
typ souboru: .doc
jazyk: čeština
stahovat: zde

otázka pro vás...

29. ledna 2012 v 19:52 | Kuba |  Dotazy
Sledujete někdo The Vampite Diaries nebo The Secret Circle ?

VA - Poslední oběť

27. ledna 2012 v 22:26 | Anéž |  Knihy
VA - Poslední oběť

Vražda. Láska. Zrada. A také poslední oběť, kterou je třeba přinést. Rose čelí obvinění z vraždy. Lissa chce uplatnit svůj nárok na královský trůn. Ne, teď už mezi nimi nebude nic takové jako dřív…


VA - Spoutána magií

27. ledna 2012 v 21:35 | Anéž |  Knihy
VA - Spoutáni magií

Dimitrij dal Rose poslední šanci, aby se rozhodla. Její volba však byla špatná… Po dlouhé a strastiplné cestě na Sibiř, kam se vydala hledat milovaného Dimitrije, se Rose vrací na Akademii svatého Vladimíra, ke své nejlepší kamarádce Lisse a ostatním. Maturita se rychle blíží a dívky se už nemohou dočkat opravdového života za železnou branou Akademie. Avšak Rose stále s bolestí v srdci vzpomíná na Dimitrije, kterého přes všechno zlé nedokáže přestat milovat. Nedokázala ho zabít, když dostala šanci. A v blízké budoucnosti se možná začnou naplňovat její nejhorší sny: Dimitrij ochutnal její krev a Rose v hloubi duše ví, že ji pronásleduje. Přesto se stále nevzdává naděje na Dimitrijovu záchranu - otázkou ovšem zůstává, jestli se jí ho podaří zachránit dřív, než ji Dimitrij zabije a promění ve Strigojku. Bude jejich láska opravdu věčná?


VA 4 - Krvavý slib

27. ledna 2012 v 21:26 | Anéž |  Knihy
VA - Krvavý slib

Život Rose Hathawayové nebude už nikdy stejný. Po nelítostném útoku na Akademii zemřelo hodně Morojů i dhampýrů. Ti, kteří přežili, jsou na tom ještě hůř: musejí se vyrovnat se smrtí kamarádů. A Rosin krk nyní zdobí tetování, které všem zvěstuje, že zabila bezpočet Strigojů.
Jen jedna oběť je však důležitá... Dimitrij Belikov. Rose podstoupila bolestnou volbu, opustila Akademii i svou nejlepší kamarádku Lissu, poslední žijící dragomirskou princeznu, a vydala se pronásledovat muže, kterého miluje. Musela dojít až na kraj světa, aby Dimitrije našla a mohla tak splnit krvavý slib, který mu dala. Až ale nastane okamžik rozhodnutí, bude Dimitrij stále chtít, aby ho raději zabila, než aby žil jako stvůra?
V sázce je teď úplně všechno. Zranitelná a osamocená Rose se ocitá ve světě, který je pro ni stejně neznámý jako nebezpečný. Najde v sobě dost sil, aby Dimitrije zničila? Anebo se obětuje ve jménu nesmrtelné lásky?VA - Stínem polbená

27. ledna 2012 v 21:22 | Anéž |  Knihy
Tenhle díl mám asi nejradši :D společně s Poslední obětí .!

Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného.
Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit!
Rose své nejlepší kamarádce Lisse lže o svém vztahu k Dimitrijovi, ale jejich přátelství se nyní ocitá v ještě větším ohrožení než kdy předtím. Nesmrtelní vampýři se chtějí pomstít za to, co jim Rose nedávno provedla. Ve strašlivé bitvě, která předčí i nejhorší noční můru, se Rose bude muset rozhodnout mezi dvěma lidmi, na nichž jí záleží nejvíc. Bude ale její volba znamenat, že přežije jen jeden z nich? A pokud ano, bude to Lissa, nebo milovaný Dimitrij ?


Rozbřesk

27. ledna 2012 v 20:08 | Anéž |  Knihy
Jak už jsem napsla v kometářích :D tenhle díl TS se mi líbí nejvíc .!

Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně propletá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady?


Zatmění

26. ledna 2012 v 15:54 | Anéž |  Knihy
V okolí se začínají dít zvláštní věci. Lidé umírají a příčina není známá.
Ve městě se skrývá Victoria, která chce pomstít svého druha Jamese. Proměňuje náhodně lidi v upíry, kteří bez milosti vraždí. Proto se upíři musí sjednotit s vlkodlaky, aby ochránili Bellu. Jacob je do ní beznadějně zamilovaný.
Co se odehraje na vrcholku hor. Porazí Victorii? Zachrání Bellu? Bude Bella upírkou?


Souboj Titánů

25. ledna 2012 v 21:02 | Anéž |  Filmy
Vím, že tohle sem nepatří, ale mě se tento film tak líbil...že se musím s vámi o to podělit...

Ve filmu Souboj titánů staví boj o moc muže proti králům a krále proti bohům. Boj mezi bohy samotnými může zničit celý svět. Perseus (Sam Worthington) - syn boha vychovávaný člověkem - neuspěje v záchraně své rodiny před Hadem (Ralph Fiennes), pomstychtivým bohem podsvětí. Když už nemá co ztratit, rozhodne se pro nebezpečnou misi, jejímž cílem je zničit Hada dřív, než se jemu podaří zničit Dia (Liam Neeson) a rozpoutat peklo na zemi. Musí se utkat s pekelnými démony a hrůzostrašnými příšerami...Co myslíte jak to asi dopadne .?

trailer:

TVD

25. ledna 2012 v 20:45 | Anéž |  Naše kecy
sledujete někdo The Vampire Diaries .?
nebo The Secret Circle .?

Percy Jackson - Poslední z bohů

25. ledna 2012 v 19:33 | Anéž |  Knihy
Percy Jackson 5 : Poslední z bohů

Jmenuji se Percy Jackson Blíží se mé šestnácté narozeniny. V Táboře polokrevných však nechystáme oslavy, nýbrž výpravu do války. A místo blahopřání jsem si vyslechl dávné temné proroctví, které mi všichni tak dlouho tajili. Bitva, která může znamenat konec světa, začne docela nevinně, když mi přistane na kapotě auta bájný kůň Pegas Ukáže se konečně, kdo stojí na straně dobra a kdo se přidal k vládci temnot? Kdo válku nepřežije a kdo z ní vyjde jako hrdina? Zápas o zachování civilizace začíná! 5. díl navazuje na předcházející tituly: Percy Jackson Zloděj blesku, Percy Jackson Moře nestvůr, Percy Jackson Prokletí Titánů, Percy Jackson Bitva o labyrint. (váz., 408 str.)Percy Jackson - Bitva o labyrint

25. ledna 2012 v 19:30 | Anéž |  Knihy
Percy Jackson 4 : Bitva o labyrint

Jmenuji se Percy Jackson... Je mi skoro 15. Svět kolem se zdá být čím dál nebezpečnějším. Tábor polokrevných už není co býval. S Lukem a Kronovou armádou hledáme cestu za jeho hranice. Vydáváme se do prastarého Daidalova labyrintu. Jdeš do toho s námi? Musím tě ale varovat, důmyslné podzemní bludiště může člověka dovést kamkoli, zmást, dohnat k šílenství a zahubit...


Percy Jackson - Prokletí titánů

25. ledna 2012 v 19:24 | Anéž |  Knihy
Percy Jackson 3 : Prokletí titánů

Že mám moc po svém otci, bohu moří Poseidónovi, už víš... Že patřím do Tábora polokrevných už taky víš... Ale na spoustu otázek neznám odpovědi ani já. Kam se poděla bohyně Artemis? Jaké nebezpečné a záhadné příšeře byla na stopě?
Mám na sebe vzít děsivé Titánovo prokletí, kterým by se naplnilo proroctví Orákula? Jsem Percy Jackson a vydávám se se svými přáteli z Tábora polokrevných na další výpravu do mytologického světa.