Stmívání

24. ledna 2012 v 21:21 | Anéž |  Knihy
Vím, že tohle téma nebude pro asi většina z vás, který jste si tuto knížku moc neoblíbili, znít moc zajímavě ... ale o této knížce jsem se taky rozhodla zmínit těch pár slov .! :D

Jak už asi všichni víte tak...Stmívání je první ze čtyř dílů knižní série - Twilight saga - ,kterou napsala Stephenie Meyer.
S.M. tento příběh napsla prý podle snu, ve kterém se jí zdálo o páru, který tvořil upír a člověk. Zdálo se jí, že právě tento pár je na louce kde leží vedle sebe. Po prvním snu, který se jí zdál se rozhodla, že napíše krátkou povídku..ale pak se jí zdálo pár dalších snů...rozhodla se proto napsat román, který vyprávěl o upírovi, dívce a jejich lásce .

Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Oba mladí lidé jsou k sobě vázáni silným citovým poutem. Zvítězí milostný cit, nebo hrůzné temné pudy?

pro ty co tuto knihu ještě nečetli a ujíždějí na fantasy a sci-fi ...tak jí můžu jedině doporučit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kačík..;) kačík..;) | 12. března 2012 v 20:22 | Reagovat

mám ráda tyhle knížky ;) ještě jsem nedočetla všechny díly ae sou Best! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama