Duben 2012

Obránci Ulthuanu

29. dubna 2012 v 18:27 | Anéž |  Knihy
Obránci Ulthuanu


autor : Graham McNeill
žánr : sci-fi a fantasy
rok vydání : 2012
počet stran : 320
nakladatelství : Polaris
vazba knihy : brožovaná

Se šarmem Pařížanky

29. dubna 2012 v 18:18 | Anéž |  Knihy
Se šarmem Pařížanky (něco pro ženy :D )

autor : Ines De La Fressagne
rok vydání : 2012
žánr : naučná literatura

Počátek

29. dubna 2012 v 13:16 | Anéž |  Filmy
POČÁTEK

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je zkušený zloděj, absolutní špička v nebezpečném umění extrakce: krádeže cenných tajemství z hloubi podvědomí během snění, kdy je mysl nejzranitelnější. Cobbova vzácná schopnost z něj učinila vyhledávaného hráče v zákeřném světě korporátní špionáže, ale také z něj udělala uprchlíka a stála ho všechno, co kdy miloval. Teď dostane Cobb šanci na vykoupení. Jedna poslední akce mu může vrátit normální život, ale jen pokud se mu podaří provést nemožné - počátek. Místo dokonalé krádeže musí Cobb a jeho tým specialistů zvrátit běh věcí. Jejich úkolem není myšlenku ukrást, ale vnuknout ji. Pokud uspějí, půjde o dokonalý zločin. Ale sebepečlivější plánování a odborná znalost je nemůže připravit na nebezpečného nepřítele, který nejspíš předvídá každý jejich krok. Nepřítel, kterého mohl čekat jen Cobb. Uznávaný režisér Christopher Nolan natočil mezinárodně obsazený sci-fi akční snímek "Počátek", který vás zavede nejen na různá místa na světě ale také do intimního a nekonečného světa snů.

Trailer :


Eragon - film

26. dubna 2012 v 21:14 | Anéž |  Filmy
Eragon

Chudý farmářský chlapec Eragon najde v Dračích horách podivný modrý kámen. Zprvu ho chce pouze zpeněžit a zabezpečit jím rodinu na nadcházející krutou zimu, jenže když se z kamene "vyklube" dračí vejce a z něj později dračí mládě - Safira, uvědomí si, že stojí tváří v tvář dobrodružství, které sahá vysoko nad jeho možnosti. Jeho prostý život přes noc zanikne a on se ocitne v novém, nebezpečném světě intrik, kouzel a válek. Pouze se starodávným mečem a moudrým průvodcem musí Eragon se Safirou zdolávat nebezpečné situace a odolávat temným silám v království, kterému vládne král, jehož zlo nezná hranic. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou...

Román Eragon se stal na knižním trhu senzací a v roce 2003 se jej během pouhých 6 měsíců prodalo přes milion výtisků. V žebříčku bestsellerů The New York Times se udržel 87 týdnů v kuse a v žebříčku bestsellerů fikce pro mladé dospělé Publisher's Weekly strávil 21 měsíců, z nichž se 9 držel na první příčce. Román vyšel ve 37 zemích a celkem bylo vytištěno přes 2 miliony kopií. Také v České republice se kniha stala ihned po svém vydání bestsellerem. V září 2004 ji na knižní pulty uvedlo nakladatelství Fragment, a okamžitě se vyhoupla na přední příčky hitparád nejprodávanějších knih. Eragona mají do dnešního dne ve své knihovně už desítky tisíc českých čtenářů. Na jaře roku 2006 byl vydán druhý díl plánované trilogie Eldest.

Trailer :


Vrahouni

26. dubna 2012 v 15:39 | Anéž |  Filmy
Vrahouni

Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku.

Trailer :


ABC Přírody

26. dubna 2012 v 15:30 | Anéž |  Knihy
ABC Přírody

nakladatelství : Výběr
počet stran : 328
rok vydání : 1997 (originál 1990)
žánr : naučná literatura

Affs/Sb

24. dubna 2012 v 16:04 | Anéž,Čikouš a Kuba |  Naše kecy
Máme novou SB CenzureSP (naše kamarádka ze školy se svým bratrancem) a tak jsme se rozhodli sem dát seznam našich SB/Affs ... myslíme, že to jsou krásný blogy, každý něčím jiným..!!!

Affs / Sb

Kdyby se někdo chtěl přidat tak TADY


Volné pokračování Percyho Jacksona

23. dubna 2012 v 21:44 | Čikouš |  Knihy
Ahoj lidičky :)
Tak pro všechny milovníky Percyho Jacksona tu máme další díl! Sice už to není jeho příběh, ale...

Čiki slaví narozeniny .!!!

22. dubna 2012 v 12:30 | Anéž |  Naše kecy
Opožděně bych chtěla společně s Kubou popřát naší super kámošce Čikitě ke 13 narozeninám .!!!


Fandím .!

22. dubna 2012 v 11:55 | Anéž |  Naše kecy
Ahoj ;)
chtěla jsem vám sem dát seznam, čemu fandíme a třeba by jste se chtěli taky přidat ;)

fandíme : Faye, Cassie and Adam, Hunger Games, Richelle Mead
Mr. and Mrs. Smith

22. dubna 2012 v 11:33 | Anéž |  Filmy
MR. AND MRS. SMITH

Tento film je o dvou špičkových agentech (ženy a muže), který se jednou potkají a zamilují se do sebe aniž by věděli, že ten druhý je agent jiné společnosti. Po celých šest let spolu žijí a dále se věnují svojí profesi. Při jedné z akcí na sebe narazí. Později jim dojde co je ten druhý zač. Bojují proti sobě i přes svou lásku kvůli svým společnostím. Pak jim, ale dojde, že se milují tak, až nedokáží zabít toho druhého. Spojí se a rozhodnou se jít proti vlastním společnostím, spolupracovníkům a kamarádům.

Trailer (bohužel jsem nenašla český) :


Katastrofický Film-2012

20. dubna 2012 v 19:53 | Čikouš |  Filmy
Kdyby měl někdo rád nějaké ty katastrofy, tak se může mrknout na dobrý tip :)

Trošku poupravený blog :)

20. dubna 2012 v 17:02 | Čikouš |  Naše kecy
Ahoj :)
Jak jste si asi všimli, Anéž trochu poupravila náš blog... jsou tu nové nadpisy atakdále. No předělala prakticky celý blog :)
Mě osobně se to moc líbí. Taky změnila dess. Je optimističtější a ne tak černý (nic proti Midori, která si s naším původním dala tolik práce! Jen jsme potřebovali změnit na světlejší a Anéž se potřebovala pochlubit že už to umí taky :P :))
No tak jak se vám to líbí?

Josh Hutcherson

19. dubna 2012 v 19:00 | Čiki |  Herci a herečky
Josh Hutcherson, plným jménem Joshua Ryan Hutcherson (* 12. října 1992 v Union, Kentucky) je americký filmový a televizní herec. Do podvědomí diváků se dostal díky filmům Zathura: Vesmírné dobrodružství, Polární expres nebo Hunger Games.
Narodil se v Union v Kentucky. Jeho matka Michelle byla zaměstnancem firmy Delta. Nyní pomáhá Joshovi. Otec Chris je analytik EPA. Má mladšího bratra Connora a mnoho zvířecích mazlíčků. Nedávno se rozešel s přítelkyní Vanesso Hudgensovou.
Jeho první role byla v roce 2002, kdy si zahrál v pilotní epizodě House Blend a v témže roce se ještě objevil v epizodě ER. V roce 2003 si zahrál hlavní roli v komedii Zázrační pejsci.
V roce 2005 se objevil v několika hollywoodských filmech: malou roli měl v Will Ferrell, Kicking & Screaming a nebo Howl's Moving Castle. Hlavní role pak ztvárnil ve filmech jako jsou Malý Manhattan a nebo Zathura: Vesmírné dobrodružství, kde si zahrál po boku Kristen Stewartové. Následující rok si zahrál v komedii RV, kde ztvárnil postavu syna Robina Williamse a následně si zahrál jako Jesse Aarons ve filmu Most do země Terabithia.
V roce 2008 si zahrál synovce Brendana Frasera ve filmu Cesta do středu Země. V roce 2012 si zahrál v pokrčování filmu, kde se seznámil s Vanessou Hudgens. Jeho nejnovější rolí je jedna z hlavních rolí v trilogii Hunger Games, kde ztvárnil postavu Peety Mellarka po boku Jennifer Lawrence.

Myslím že se všichni shodneme že je BOŽÍ. I když mě osobně se víc líbí Hurikán :)

Jennifer Lawrence

18. dubna 2012 v 21:43 | Anéž |  Herci a herečky
Jennifer Lawrence

Narodila se 15.srpna 1990 v Lousville, Kenucky.Má dva straší bratry. Střední školu dokončila o dva roky dřív aby se mohla věnovatt herectví. Je to filmová a seriálová herečka. Do podvědomí diváků se dostala díky filmům X-Men : First Class nebo Hunger Games.Na jaře roku 2004 jela do New Yorku na konkurz modelingové agentury. Agenty zaujala a následující léto strávila v New Yorku točením reklam. Časem se ve velkoměstě zabydlela a začala hrát epizodní role v televizi. Pak si zahrála jednu z hlavních rolí Lauren Pearsonové v sitcomu Pearsonovi (The Bill Engvall Show, 2007-2009).Potom přišly hlavní role Agnes v dramatu The Poker House (2008) a Mariana v dalším dramatu Spálené životy (The Burning Plain, 2008).Světovou popularitu, ocenění kritiků a desítky ocenění získala díky roli Ree Dollyové v mysteriózním thrilleru Zimní kost (Winter's Bone, 2010).Ocenění:Zimní kost (Winter's Bone) - nominace na Oscara, nominace na Zlatý glóbus
Hrála ve filmech : Můj přítel Monk (2002), Odložené případy (2003), Medium (2005), Company Town (2006), Pearsonovi (2007), The Poker House (2008), Planina v ohni (2008), Garden Party (2008), Do morku kosti (2010), X-Men : First Class (2011), Pan Bobr (2011), Like Crazy (2011), The Silver Linings Playbook(2011), Hunger Games (2012), House at the End of the Street(2012), Devil You Know (2012), Serena (2014) - ta se točí a prej u nás !! ale nevím to jistě ;)
Pár fotek Jenn :