Prosinec 2012

Veselé Vánoce!

24. prosince 2012 v 11:58 | Anéž. |  Naše kecy
Tímto všem přeji krásné Vánoce a bohatého Ježíška!:)Vyhodnocení Hot or Not

23. prosince 2012 v 18:00 | Anéž.
Vyhodnocení Hot or Not! Hot or Not bylo tenhle týden s hercem Michaelem Douglasem.

Hot = 7
Not = 1

Takže Hot!


Anna Karenina

21. prosince 2012 v 18:54 | Anéž. |  Filmy
Tak od 6. prosince jste mohli v kinech vidět film - Anna Karenina. Je to film podle stejnojmenné knihy od L.N. Tolstoje.
Film se mi opravdu moc líbil, ikdyž jsem na začátku filmu si nemohla zvyknout na provedení. Totiž, film byl udělán, jako by to nebyl film, ale spíše divadlo. Takže mi to přišlo takové podivné, ale potom se divadlo vytratilo (nebo to nebylo poznat) a film se odehrával jako normální filmy. Podle mě se film opravdu povedl a u některých scénách jsem měla slzy v očích. Ipřes to, že dávám přednost knížkám před filmy (v knížkách víte přesně, co se v dané postavě odehrává) tenhle film mě totálně dostal! :) Všem doporučuju.

Trailer:MILÉNIUM 1 - Muži, kteří nenávidí ženy

19. prosince 2012 v 15:42 | Anéž. |  Knihy
MILÉNIUM 1 - MUŽI, KTEŘÍ NENÁVIDÍ ŽENY

Globální bestseller - vychází ve 34 zemích - dosud prodáno více něž 6 000 000 výtisků...
Podle mě velmi dobrá knížka..rozhodně velmi promyšlená a napínavá! :)
Myslím, že bych závěr neuhodla. Knížku si můžu jedině vynachválit!


Menší dotazník

19. prosince 2012 v 15:13 | Anéž. |  Naše kecy
No takže jsme vytvořili takový malý dotazník. Není to nic složitýho, takže to zvládne opravdu každý. K doplnění dotazníku napotřebujete žádné vědomosti, jen svůj názor. Když doplníte dotazník budeme moc rádi:)

Hot or Not? 9.12.-16.12.2012

9. prosince 2012 v 17:38 | Anéž.
Hot or Not s trošku starším hercem Michealem Douglas.


Hlasujte pod článkem:)

Keira Knightley

9. prosince 2012 v 16:44 | Anéž. |  Herci a herečky
Keira Knightley


Keira se narodila 26. března 1985. Dřív se jmenovala Kiera, ale jméno si změnila kvůli lepší výslovnosti na Keira. Oba její rodiče jsou herci a Keira se jím chtěla stát také už od narození. Trpí dyslexií. Prvního agenta měla už v sedmi! Role, která jí měla udělat mega star byla v Hvězdných válkách. Ale nic z toho nebylo. Keira byla totiž hodně podobná Natálii Portman a tak si zahrála jen její dovjnici, kdyby se jí něco stalo. Do podvědomí spousty lidí se dostala až filmy 'Piráti z Karibiku'. Zahrála si také v několika historických filmech. Např. Nyní jí můžete vidět v kině, kde má hlavní roli ve filmu Anna Karenina. Zahrála si ve filmech: Piráti z Karibiku, Pýcha a Předsude, Láska nebeská, Pokání, Vévodkyně, Anna Karenina,Last Night a dalších.

Hot or Not? Vyhodnocení

9. prosince 2012 v 15:45 | Anéž.
Takže..v minulém Hot or Not jste měli hlasovat o filmu Matrix!

Takto to dopadlo:

Hot --> 11 hlasů
Not --> 3 hlasy

Takže Hot.


Kniha pod stromeček

9. prosince 2012 v 15:40 | Anéž. |  Knihy
Už jste přemýšleli o tom, co si budete přát od 'Ježíška' pod stromeček? A kdo z Vás přemýšlel o nějaké dobré knížce?
Sem, Vám dávám pár typů na knížky, které jsou podle mě, hodnocení knihkupectví a přátel nejlepší a vyplatí se do nich investovat peníze.

1) Jo Nesbo / Sněhulák
- Jo Nesbo je dost dobrý autor a myslím, že další kniha od něj bude také dobrá. Je to tip knihkupectví a já sama jsem knihu ještě nečetla, ale autor je podle mě dobrý spisovatel, takže bych řekla, že se nemusíme bát sklamání.

2) Kepler Lars / Svědkyně ohně
- Tak tuto knihu jsem také ještě nečetla, ale četla jsem knihy od stejného autora(v tomhle případě autorů) a patří mezi tu super skupinu severních kriminálních knih. Takže bych řekla, že koupí této knihy nic nezkazíte.

3) Collinson Suzanne / Hunger games (komplet)
- Tyhle knihy můžu jedině doporučit. Jsou čtivý a moc pěkně spracovaný. Jediné co bych vytkla a myslím, že to je všem jasné. Je, že druhý a třetí díl není už tak dobrý. Je to jako u skoro všech dobrých prvních dílů. Kniha má úsměch, tak aby se z toho vytěžilo, co nejvíc, napíše se další díl. Tím nechci říct, že by se mi další díly nelíbily, ale už nejsou takový 'dokonalý'. Ale je to můj názor, takže Vám se můžou líbit zrovna víc ten druhý díl.

4) Kde ta holka je? / Alexandra Potter
- Tak tohle je tip knihkupectví a přátel jelikož já knihu od, podle přátel, spisovatelky s velkým talentem nečetla. Přesto ji sem, ale dávám. Je to už druhá kniha od této spisovatelky a měla by být prý ještě lepší než první!

5) Atlas mraků / Mitchell David
- Říká Vám něco název knihy? Ano, je to kniha, podle které byl naočený stejnojmený film. Knihy je taková duchovní (což já mám ráda:) ). No já myslím, že za koupi taky stojí :)