Kniha pod stromeček

9. prosince 2012 v 15:40 | Anéž. |  Knihy
Už jste přemýšleli o tom, co si budete přát od 'Ježíška' pod stromeček? A kdo z Vás přemýšlel o nějaké dobré knížce?
Sem, Vám dávám pár typů na knížky, které jsou podle mě, hodnocení knihkupectví a přátel nejlepší a vyplatí se do nich investovat peníze.

1) Jo Nesbo / Sněhulák
- Jo Nesbo je dost dobrý autor a myslím, že další kniha od něj bude také dobrá. Je to tip knihkupectví a já sama jsem knihu ještě nečetla, ale autor je podle mě dobrý spisovatel, takže bych řekla, že se nemusíme bát sklamání.

2) Kepler Lars / Svědkyně ohně
- Tak tuto knihu jsem také ještě nečetla, ale četla jsem knihy od stejného autora(v tomhle případě autorů) a patří mezi tu super skupinu severních kriminálních knih. Takže bych řekla, že koupí této knihy nic nezkazíte.

3) Collinson Suzanne / Hunger games (komplet)
- Tyhle knihy můžu jedině doporučit. Jsou čtivý a moc pěkně spracovaný. Jediné co bych vytkla a myslím, že to je všem jasné. Je, že druhý a třetí díl není už tak dobrý. Je to jako u skoro všech dobrých prvních dílů. Kniha má úsměch, tak aby se z toho vytěžilo, co nejvíc, napíše se další díl. Tím nechci říct, že by se mi další díly nelíbily, ale už nejsou takový 'dokonalý'. Ale je to můj názor, takže Vám se můžou líbit zrovna víc ten druhý díl.

4) Kde ta holka je? / Alexandra Potter
- Tak tohle je tip knihkupectví a přátel jelikož já knihu od, podle přátel, spisovatelky s velkým talentem nečetla. Přesto ji sem, ale dávám. Je to už druhá kniha od této spisovatelky a měla by být prý ještě lepší než první!

5) Atlas mraků / Mitchell David
- Říká Vám něco název knihy? Ano, je to kniha, podle které byl naočený stejnojmený film. Knihy je taková duchovní (což já mám ráda:) ). No já myslím, že za koupi taky stojí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama