Leden 2013

HOT or NOT?

22. ledna 2013 v 20:26 | Kuba |  Naše kecy
Tentokrát se podíváme komu se líbil snímek Atlas mraků. Hlsujeme do 22.2.

Úžasná zeměplocha -Šňupec

22. ledna 2013 v 20:12 | Kuba |  Knihy

Rok vydání v ČR: 2012
Autor: Terry Pratchett

Velitel Samuel Elánius se cítí skvěle. přesto je více méně okolnostmi (méně) a svou ženou Sibylou (více) přesvědčen o tom, že potřebuje dovolenou, která prospěje jak jemu tak malému Samíkovi (Samuelův syn). Venkovská idylka je nádherná, ale nudná. Jenže jak říká Elánius : "Kde jsou policajti, tam je zločin!". Brzy se i v Hrabství začnou vynořovat různé menší i větší záhady, a už to není jen to příšerné venkovské ticho, co nedává Elániovi spát. Co se to v Hrabství stalo před lety? Co o tom ví místní kovář Zafrkoň, A kam se najedou poděl? Zabil ho Elánius, jak by ráda dokázala místní smetánka, hlavně mladý lord Gravid Rzezacz? Má s tím něco společného bývalý policista Jeminák, zdejší hospodský? A co místní skřeti a jejich schránky unggue (je to výjimečná složitá životní filosofie - víra ve vzkříšení založená na svatosti tělesných odpadů. to znaméná že vše co vyloučí nebo odpadne z jejich těla se uloží do skřinky unggue toto se ukládá do hrobu i s majitelem.)? Pašuje se v Hrabství opravdu je tabák? Získá malý Samík do své sbírky konečně vytoužený sloní trus? A provdají se dívky - šesterčata Orobincova? To vše řeší Elánius za skvělé pomoci nedostižného Jeefese, který nemá konkurenci.

Anne Hathaway

4. ledna 2013 v 22:17 | Kuba |  Herci a herečky
Narodil se 12.11.1982. Jedna z mých nejoblíbenějších hereček. Není jenom herečka, ale příležitostně i zpěvačka a modelk ( není divu vypadá moc hezky). Hrála ve snímcích jako : Ďábel nosí Pradu, Alenka v říši divů, Válka něvěst, Temný ritíř povstal a nové i v Bídnících, který měl premiéru 3.1. i v České republice.

Rekapitulace uplynulého roku..

3. ledna 2013 v 14:35 | Anéž. |  Filmy
Takže, rok 2012 máme za sebou. Takže jsem se rozhodla Vám sem dát několik nejlepších filmů za tento rok. Jsou to nejlepší filmy podle nás, ale také jiných stránek (např. csfd). Není to žebříček od nejlepšího..jen prostě několik dobrých filmů.

- Hněv titánů .
pokračování Války bohů.