Hostitel.. + bude pokračování!

14. března 2013 v 19:11 | Anéž. |  Knihy

Před nějakou dobou jsem četla knihu Hostitel od Stephenie Mayer. Ano, přesně od té, co napsala Stmívání. Předem upozorňuju NEfanoušky Stmívání, aby jste knihu a i její filmové zpracování, které míří do kin, hned nezavrhovali. Protože HOSTITEL NENÍ STMÍVÁNÍ! Je fakt, že lásku, kterou nic nerozdělí si Stephenie neodpustila, ale není v knížce tolik omývané. Jde tam především o úplně jiných věcech. Ikdyž, co jsem viděla trailer, vypadá to, že z toho udělali klasickou love story. No, doufejme, že to tek jen vypadá. Myslím, že Stephenie se v psaní Hostitele hodně poučila z chyb, které dělala při psaní Stmívání. Myslím, že si toho všimli mnozí z nás, že Stephenie ve Stmívání hrozně všechno popisovala takovým způsobem, že jsem měla dokonce i já nutkání přeskočit pár řádků. Dále taky občas se knihy špatně četly. Není to nic proti Stephenii, většině spisovatlů se občas stane, že některé části nejsou tolik čtivé a jsou dokonce i trochu nudné, ale přišlo mi, že Stephenii se to stávalo častěji, než by mělo. To, ale neplatí pro knížku Hostitel. Je to čtivá kniha, která vás hned zatáhne do děje. Navíc to nejsou jenom upíři, ale velmi dobře propracovaná sci-fi. Mě se kniha opravdu moc líbila. A Stephenie přiznala, že připravuje další dva díly!!! Dobrá zpráva.

Anotace:

Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva. Když vetřelci dopadnou i Melanii, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec.

Film:

Hlavní roli si zahraje Saoirse Ronan (Útěk ze Sibiře - vynikající film!), dále Jake Abel (Percy Jackson, Pevné pouto - tam hrála i Saoirse), Max Irons (Červená karkulka).

Trailer:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fantastička Fantastička | Web | 14. března 2013 v 19:25 | Reagovat

chtěla bych se zeptat jestli by jsi s mým blogem nespřátelila

2 Nikoletta Nikoletta | E-mail | Web | 27. prosince 2013 v 22:52 | Reagovat

Twillight sa vetšine ľudí zhnusil kvôli filmovému spracovaniu a nie kvôli knihe. Hostitel je tá najkrajšia a najlepšia kniha akú som čítala a to ich bolo dosť. Filmové spracovanie som si rovnako zamilovala. Chcem no zároveň aj nechcem aby bolo pokračovanie :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama