RECENZE: Avengers

1. května 2013 v 16:00 | Anéž. |  Filmy
RECENZE: Avengers


Obsazení:

Co dodat, tím, že Avengers jsou spojení hlavní hrdinové také z různých filmů, již pro samotný film byli pečlivě voleni. Proto bych řekla, že můžeme obsazení označit, jako jedno z nejpovedenějších v novodobých filmech. Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Tom Hiddleston - zvláště ten, se mi velice líbil. Jsou vynikající herci a už toho mají dost za sebou, aby si s takovýmto filmem velmi dobře poradili.

Zpracování tématu:

Už dříve se témata od studií Marvel potvrdila, že jsou jedny z nejlepších a filmy od Marvela končí na prních příčkách. Avngers není výjimkou. Téma několika hrdinů, proti záporákovy, který chce zničit svět, takový, jako nyní známe? To se snad nikdy neohraje..

Hudba + efekty

Hudba se opět vydařila a efekty? Těch bylo opravdu hodně..lidé, kteří mají tuhle práci nastarosti se opravdu vyřádili. Spousta efektů je skvěle vypracovaná, do detailů. - Dobrá práce!


Děj - zápletka (pozor spoilery!)

Loki, Thornův bratr se snaží zničit svět a aby se mu v tom zabránilo, spojí se několik hrdinů, kteří si říkají Avengers, aby ho zastavili. Boj dobra proti zla.


Kostými + výprava

Kostými jsou dobře propracované, kostými mají všechny detaily. - Filmu dodávají roušku tajemnosti a takové klasické sci-fi.


Konečné zhodnocení filmu:

Film je velmi dobře zpracovaný. Rozhodně bych ho zavedla do žebříčku mého 'top' a to na velmi slušné příčky.
89/100Zajímavosti:

Jeremy Renner bral kvůli své roli Hawkeye lekce lukostřelby. Trénink absolvoval také s olympijským lukostřeleckým týmem.

Během natáčení zapomněl asistent Samuela L. Jacksona novou verzi scénáře v paměti tiskárny, odkud byla ukradena a vyvěšena na internet.

O přestávkách během natáčení museli herci nosit dlouhé černé kápě, aby tak neodhalili podobu kostýmů.

Při natáčení došlo k menší nehodě. Robert Downey Jr. si ve svém kovovém kostýmu Iron Mana trochu pohrával s tlačítky, čímž způsobil, že se jeho robotická paže zvledla a praštila Scarlett Johansson do obličeje. Robert se neustále omlouval, ale představitelka Black Widow to vzala sportovně a zasmála se tomu.

Anotace:

arvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové - Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě.(oficiální text distributora)

Trailer: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Havran70 Havran70 | 7. května 2013 v 20:32 | Reagovat

No, mohla jsi napsat více o čem to je, ale hlavně více o tvých pocitech z filmu nebo z jeho jednotlivých části. To je totiž význam "recenze". :-)

Doufám, za po tvém dnešním shlédnutí Iron Man 3 se toho dočkáme;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama